Taban Puana Göre Yatay Geçiş Sonuçları

2018-2019 GÜZ YARIYILI MERKEZİ YERLEŞME PUANINA  (EK MADDE-1) GÖRE YATAY GEÇİŞ SONUÇLARI DUYURUSU

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nın Yükseköğretim Kurumlarında Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş, Çift Anadal, Yan Dal ile Kurumlararası Kredi Transferi Yapılması Esaslarına İlişkin Yönetmelik değişikliğinin Ek Madde 1'in uygulanmasına ilişkin alınan 08.01.2015 tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu Kararı uyarınca, Fakültemiz  Yatay Geçiş Komisyonuna ulaştırılan merkezi yerleştirme puanına göre yatay geçiş başvuruları değerlendirilmiş olup;

KARAR NO 1- 2018 - 2019 Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Fakültemiz Bölümlerine Merkezi Yerleştirme Puanına (EK Madde 1) göre yatay geçiş başvurusunda bulunanlardan yatay geçiş müracaatları kabul edilen ve kayıt yaptırmaya hak kazanan ile yatay geçiş başvurusu kabul edilmeyen öğrencilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

Başvuru işlemleri ve belgeleri için tıklayınız...

 

Adı Soyadı

Geldiği Üniversite

Öğrenim Türü

Geldiği Bölüm

Fethullah AKDOĞAN

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji - Sanat Tarihi

Osman Talha GÜNGÖR

Aksaray Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji

Emine AKCAN

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji

Erkan KESER

Selçuk Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji - Sanat Tarihi

Ekrem Kabil YAMAN

Uşak Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji

Avşar Kağan MUTLU

Uşak Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji

Nefise BARUTÇUOĞLU

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji

Meryem CANDEMİR

Çankırı Karatekin Üniversitesi

N.Ö.

Arkeoloji

Yağmur ŞEN

Marmara Üniversitesi

N.Ö.

Batı Dilleri ve Edebiyatları

Seray KÖSE

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Batı Dilleri ve Edebiyatları

Ceren Ece GEZEK

Hacettepe Üniversitesi

N.Ö.

Batı Dilleri ve Edebiyatları

Halil KÖSE

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Batı Dilleri ve Edebiyatları

Alişan OKYAY

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Biyoloji

Kaan DEMİREL

Balıkesir Üniversitesi

N.Ö.

Coğrafya

Hüseyin Tahsin UYSAL

Çankırı Karatekin Üniversitesi

N.Ö.

Coğrafya

Ceren POLAT

Çankırı Karatekin Üniversitesi

N.Ö.

Coğrafya

Hasan ÇELİK

Fırat Üniversitesi

N.Ö.

Coğrafya

Yahya RUVANAS

Balıkesir Üniversitesi

N.Ö.

Coğrafya

Hava ŞAŞMAZ

Balıkesir Üniversitesi

N.Ö.

Coğrafya

Oktay ŞENKAL

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

N.Ö.

Coğrafya

Betül BİLGİN

Dumlupınar Üniversitesi

N.Ö.

Kimya

Murat AĞLIK

Anadolu Üniversitesi

N.Ö.

Kimya

Hilal FİLİZ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

N.Ö.

Matematik

Meryem YAKA

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

N.Ö.

Matematik

Esra Nur YAVAŞ

Sakarya Üniversitesi

N.Ö.

Matematik

Eren Veysel ÇADIR

Hacettepe Üniversitesi

N.Ö.

Matematik

Ahmet AKÇA

Gebze Teknik Üniversitesi

N.Ö.

Matematik

Kübra KARTAL

Ortadoğu Teknik Üniversitesi

N.Ö.

Moleküler Biyoloji

Aysu BALCI

İstanbul Bilim Üniversitesi

N.Ö.

Moleküler Biyoloji

Bilal YÜKSELER

Van Yüzüncüyıl Üniversitesi

N.Ö.

Sanat Tarihi

Ömer Kağan ÖNAL

Anadolu Üniversitesi

N.Ö.

Sanat Tarihi

Oktay ÖTÜKCÜ

Uşak Üniversitesi

N.Ö.

Sanat Tarihi

Kübra GÖRKÖK

Trakya Üniversitesi

N.Ö.

Sanat Tarihi

Doğukan ŞİRİN

Ordu Üniversitesi

N.Ö.

Sanat Tarihi

Semih BİLİR

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Sosyoloji

Zühre TAHTACI

Adnan Menderes Üniversitesi

N.Ö.

Sosyoloji

Nurhayat DEMİRHAN(ALTINAY)

Uludağ Üniversitesi

N.Ö.

Sosyoloji

Seher AKTAN

Karabük Üniversitesi

İ.Ö.

Sosyoloji

Elif Nesibe GÜNAL

Sakarya Üniversitesi

İ.Ö.

Sosyoloji

Yunus Emre GÜN

Kadir Has Üniversitesi

N.Ö.

Tarih

Furkan GÜLER

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Tarih

Yaren ASLAN

Dokuz Eylül Üniversitesi

N.Ö.

Tarih

Aykut Akın KURAZ

Karadeniz Teknik Üniversitesi

N.Ö.

Tarih

Yunus Emre AKİL

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Tarih

Tayfun Enes KURT

Uludağ Üniversitesi

N.Ö.

Tarih

Ayşe BOZDAĞ

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

N.Ö.

Tarih

Aleyna ÖZDEMİR

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

İ.Ö.

Tarih

Bahar ÇETİN (GERMEZ)

Balıkesir Üniversitesi

İ.Ö.

Tarih

M. Lokman TÜRKOĞLU

Gaziantep Üniversitesi

İ.Ö.

Tarih

Sıla HİMMETOĞLU

Gaziantep Üniversitesi

İ.Ö.

Tarih

Senanur KAYTAN

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

N.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Suha AYDIN

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

N.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

İdris MERT

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

N.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

İlayda KARAKÖYLÜ

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

N.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Seher YANDIM

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Bilge TOKAT

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Ayşe GEZ

Manisa Celal Bayar Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Melis DALAR

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Hicran KIRÖMEROĞLU

Ordu Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Berkay SARIOĞLU

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Berna ÖZTÜRK

Kırklareli Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Büşra ŞAKİR

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Murat Can KARBUZ

Trabzon Avrasya Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Beyza GÜRKAN

Balıkesir Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

Cansu SÖNMEZ

Balıkesir Üniversitesi

İ.Ö.

Türk Dili ve Edebiyatı

 

Kabul Edilmeyen Öğrenci Listesi

Adı Soyadı

Bölüm

Öğretim
Türü

Geldiği Üniversite

Kabul Edilmeme Nedeni

Dudu KILIÇ

Arkeoloji

N.Ö

Muğla Sıtkı Koçman Üniv.

Taban Puanı Tutmuyor

Arda İŞCAN

Arkeoloji

N.Ö

Kütahya Dumlupınar Üniv.

Taban Puanı Tutmuyor

Havva Hande KAYA

Matematik

N.Ö

Anadolu Üniversitesi

Taban Puanı Tutmuyor

Sibel ÇELİK

Tarih

İ.Ö.

Balıkesir Üniversitesi

Taban Puanı Tutmuyor